Opět něco nového

12. května 2017 v 20:55 | Gishka

Hezký den či noc, ráno nebo večer,

tady Gishka (ano, ještě existuju), ráda bych vám sdělila, pár informací.
Jelikož se lidé mění, rozvíjejí se, tak ani já nejsem vyjímkou a chci se někam posouvat, proto jsem se rozhodla učinit (ach, jakto, že tento článek je tak spisovný? To je jedno, líbí se mi to tak.) rozhodnutí, že si opět založím nový blog (mimochodem, už asi pátý, heh...), a to proto, jelikož o tomto blogu ví i lidé, kteří by možná neměli a je mi to poněkud nepříjemné publikovat cokoli, co by si mohli přečíst všichni s vědomím, že jsem to já, ta holka, kterou znají v reálném životě, ta, kterou potkávají normálně na ulici, proto nová kapitola úplně od znovu.
Z důvodu zachování identity tak nebudu publikovat žadné své fotografie, tudíž tam nenaleznete články na stejný způsob jako zde. Taktéž sem ani nebudu dávat žádný odkaz (logicky).
Těžko říci, jestli zde ještě nějaký článek vyjde, možná ano, možná ne, určitě však zde proběhnou nějaké změny, co se designu týče, jinkak těžko říci.

Jelikož teď se v mém životě odehrálo dosti zlomových událostí, o kterých bych se chtěla někde vypsat, bez myšlenek jako 'jejda, ale tenhle si to může přečíst, to se napsat nemůžu!' ale ne na tomto blogu, proto nový začátek. Jo, připadám si jako kdybyh byla sama proti sobě, taková kontrola tisku -'to sem napsat nemůžu, tenhle by si i o mně myslel kdo ví co...'

Doufám, že jste z těch mých zamotaných vět a souvětí něco pochopili, já sama se v tom totiž kapku ztrácím a snad někdy příště!
Jo, a abych nezapomněla,

Nechť Vás vždy provází štěstěna!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama