Článek co hledá nadpis

3. července 2016 v 15:02 | Rue |  bla, bla, bla- kecání
Konečně přišel ten čas, na který jsem se těšila snad celý školní rok. Prázdniny. Ale když jsou teď a tady, nic nedělám, flákám se a nudím. Píšu to nerada a myslím, že tuto frázi uvidíte ode mne napsanou poprvé, ale...
Já chci do školy!
Hrozně se nudím a to je teprve 3. den prázdnin. Docela mi chybí ty dny, kdy jsem přišla do třídy, (skoro) všichni spali na lavici, potom přišly kamarádky...a tak, znáte to.

Nevím jak vy, ale za nejhorší den nepovažuju den, kdy nám učitelé napaří písemku na každou hodinu a milion úkolů, ale den poslední, protože někteří (jako třeba já) si ředitelka předvolá před celou tělocvičnu, kde sedíte celou hodinu, deváťáci tam mají proslov atd. a udělují se pochvaly apod. (ne, že bych dostala pochvalu, musela jsem tam trčet z důvodu, že jsem reprezentovala školu v nějaké sportovní soutěži- nenávidím atletiku). No a vadí mi prostě jak na mě všichni civí, já tam stojím, nevím kam se mám koukat, držím skleničku z jídelny nějakého bublinkového nápoje s divnou chutí...
Nesnáším to! XD
Co mě ale ještě pobavilo bylo, že všichni nesli kytku pro učitelky a já se tam táhnu s tímhle:
(ta červená krabice byla pro kamarádku, hnědá pro učitelku) Omluvte ten bordel za mnou :DJak to probíhalo u vás ve škole? U mě to bylo potom celkem v pohodě, když jsme vycházeli z tělocvičny, tak půlka učitel. sboru brečelo a mělo v ruce kapesníky, my jsme čapli židle a nesli jsme je zpátky do třídy, kde už se jen předalo vysvědčení a nějaké ty diplomy.
Neodevzdala jsem pár výkresů do výtvarky, ale nebylo to tak dramatický, to jsem ale ještě nevěděla, že ta učitelka je úplnej magor, kecám, to všichni ví dostanu dvojku z výtvarky!!!
Když jsem řádku ,,Výtvarná výchova" uviděla CHVALITEBNÝ, myslela jsem, že mě trefí šlak. Takže děkuji paní učitelce, že mi totálně zkazila vysvědčení! Nejdříve jsem se začala smát, což třídní hodně znepokojilo, ale pak mě smích přešel. Teď taky nevím, jestli se mám smát nebo bejt smutná :D Ta učitelka má semnou pořád nějaký problém (článek zde) No ale nehroťme to :D
Abych nemluvila jen o škole, dala jsem si challenge, že jednou o prázdninách vydržím v noci nespat. (Doufám, že pak nebudu jako L :D Kdo viděl Death note pochopí :D)(pro zdroj obrázku L na něj klikni)


Tak snad to vydržím, ale myslím že jo. Dlouho jsem nenapsala žádný článek, za zož se omlouvám, ale blog v tuhle chvíli pro mě není moc podstatný, proto přemášlím, že buď skončím, nebo dám hodně velkou pauzu (moc pauz poslední dobou), už se mi ani moc nechce psát, taky není moc času (to nikdy nebylo), protože se teď připravuju, aby jsem měla šanci na nějaké školy (takže kreslím, fotím a tak :))
Užijte si prázdniny :)

Nechť vás vždy provází štěstěna!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co je právě za roční období?

Jaro 0% (0)
Zima 0% (0)
Léto 50% (1)
Podzim 0% (0)
Těžko říct... 0% (0)
Jsem mimozemšťan, jak to mám vědět? 50% (1)

Komentáře

1 Switch Switch | E-mail | Web | 4. července 2016 v 7:55 | Reagovat

Pokud skončíš, bude to škoda, nebo teda mně to bude hodně líto... měla jsem Tvůj blog hodně ráda, i když jsem jo četla jako několik různých blogerek - hodně jsem střídala blogy :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama