Vyjádření se

1. dubna 2015 v 21:39 | Bílá kopretina

Ahoj!

Chtěla bych se v tomto článku trochu vyjádřit k známé síti ask.fm.
Já jsem si ho zakládala zhruba asi před 2mi lety.
Musím říct, že to, co jsem tam psala za inteligentní odpovědi, když mi bylo asi deset tak se docela stydím. (kdo by se nestyděl)
Ale to jsem nevěděla, co mi tam budou lidi psát...teda spíš jeden člověk mi tam napíše.
Ale předevčírem mi přišla neotázka něco ve smyslu, že mám trapný odpovědi a že jsem zmalovaná jako děv**. Jako...vážně? První myšlenka, když jsem tohle viděla bylo, že jsem usilovně začala přemýšlet, jakej kokos tohle může napsat. A ještě jedno, co mě na asku štve jsou "chytré" anonimní "otázky". No, ony to nemusejí být otázky. Třeba když se ten člověk stydí, zaklikne tam anonimní otázkaa pak si v pohodě může psát neskutečný a mnohdy i nepravdivý kecy.
Ale potom a co? Ti "chytří lidé" pro mě nemají žádný význam. Tak proč to prostě neignorovat (jak chytré). Vždyť je to jenom jedna bezvýznamná...jo, sice se té stránce říká ask-ptej se ale tohle to, co mi někdo napsal, se spíš dá považovat za "velmi inteligentní větu".
A taky mi přijde, že ten, co mi to napsal, by mi to nezvládl říct na rovinu do očí, tak mi to jako největší hipster píše na ask. A víte co? Mě je to jedno!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama